Denizli Delikli Folyo Baskı

Delikli folyo yani diğer bir adıyla One Way Vision yapışkan özelliğine sahip bir folyo çeşitidir. Bu malzemenin kullanıldığı alan PVC esaslıdır ve basılacağı yüzey beyaz renkli yapışkan yüzey ise siyahtır. Yüzeyin siyah olmasının nedeni içeriden bakıldığında dışarıdan sanki hiçbir şey yapıştırılmamış gibi bir görüntü sağlamasıdır. İçeriden bakan birisi camın siyah renkli olduğunu düşünür bu baskıyı anlatırken genelde insanlar camın rengi nasıl siyah olur diye düşünür ancak işlem tamamlandığında da gördükleri karşısında hayrete düşer.

Kullanıldığı alanlara baktığımızda ise genelde dükkan camlarının dış yüzeyleri olmuştur. Buraya indirim yazıları ya da kampanya yazıları yazılabilir. Ancak yazıların her zaman açık renkte olması gerekecektir. Genelde en sık kullanılan renkler ise şu şekilde sıralanır. Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi, Turuncu, Pembe bu malzeme yalnızca cam zeminlere uygulanmak için üretilmiştir başka bir kullanım olanağı yoktur. Özellikle de araç camlarında ya da bina camlarında bu malzemenin ölçüleri farklılaştırılarak kullanılmaktadır.

Delikli folyo baskı anında malzemenin hem delikli hem de ince olması nedeniyle monte işlemi profesyonellik ister bu yüzden bu işten anlamayan birinden ya da firmadan hizmet almamanız yerinde olacaktır.

Denizli delikli folyo baskı yapan firmamız size en iyi işçiliği ve kesimi sunarak monte işleminizi kısa zamanda tamamlayacaktır. Monte esnasında hiçbir deforme sorunuyla karşılaşmazsınız karşılaştığınız da dahi ürün bizim garantimiz altındadır ve bu nedenle sorunsuz olarak yenisiyle değiştirilir.

Delikli Folyo Cephe Giydirme Ne Demek?
Cephe giydirme işlemi diğer bir ismiyle cam giydirme olarak tanımlanır binaların cam olan dış yüzeyleri kaplanarak dışarıdan bakıldığında ciddi anlamda görsel bir estetik sunar lakin içerden dışarıya baktığınız da herhangi bir fark göremezsiniz.

Firmanızın dış cephesine çok rahat bir şekilde uygulayacağınız bu reklam çalışması aynı zamanda bir tabeladan daha fazla dikkat çekecektir. Üstelik aydınlatma malzemeleri kullanarak gece dahi başarılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Genelde eğitim kurumları cam olan binalarını bu şekilde kapatmayı tercih eder indirim ya da kampanya yazılarıyla da müşterilerini yönlendirir.

Teklif Al
Instagram