Denizli Lazer Kesim

Lazer kesim karbondioksit gazının elektrik akımına verilmesiyle birlikte elde edilmektedir. Metal kesimler için uygulanan bu yöntem son derece etkili ve verimlidir. Teknolojinin en son sunduğu kesim yöntemlerinden biridir bu teknik sayesinde sorunsuz ve hatasız bir şekilde kesim yapılabilmektedir.

Denizli lazer kesim en son teknolojiyi kullanmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Lazer kesimle yapılan kalıplarda hatalar minimum seviye tutulmaktadır ve ortaya son derece kaliteli bir işçilik çıkarılır. Kesimin kalitesini arttırmak için farklı gazlarda uygulamaya dahil edilebilmektedir. Bu uygulama maliyeti de düşüreceği için daha ekonomik bir hizmet sunulmasını sağlar. İleri teknoloji ile çapaksız ve kaliteli ürünler ortaya çıkarılır. Lazer kesim büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlar bu teknolojiyi bulundurarak müşterilerimize daha güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Firmamız reklamcılık ve tabela sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir ve en son teknolojiyi ortaya çıktığı andan itibaren sistemlere entegre ederek hizmet kalitesini en üst seviyede tutar.

Lazer Kesimde Kullanılan Kaynaklar

Denizli lazer kesim kullandığı optik sistemlerde 3 tip lazer ışınlarda kaynak kullanmaktadır. Bunlar en son teknolojiye sahip olan Standart Co2 lazer, Stab lazer ve Fiber lazerdir. Bu kaynaklar kesintisiz ve pürüzsüz bir lazer kesim yapılmasını sağlamaktadır. Lazer kesim operatörünün tecrübeli ve profesyonel olması çok önemlidir. Kullanılan bu cihazlar çok hassas ve ince işçilik ister bu nedenle optik sistemleri bilen ve bunları uzun yıllardır kullanan kişiler tercih edilmelidir. Çok sayıda malzeme türü ve şekli olabilir tüm bunların aynı incelikle ve ustalıkla kesilmesi gerekir. Lazer seçimi yaparken de kesimlere uygun makineler seçilmelidir. Maliyet ve ihtiyaç doğru olarak hesaplanmalıdır aksi takdirde yüksek maliyet çıkar ve bu da şirketin zarar etmesine neden olur. Kesim için parçalara uygun bilgisayar programlarının kullanılması gerekir. Denizli lazer kesimde tüm makinelere uygun programlar kullanılır ve yapılan hesaplamalar sonrasında parçalar en ideal şekilde kesilir. Lazer kesim ile plexi harf kesimi, şilt yapımı, plaket yapımı, isimlik, tarama işleri, gravür tabela, hediyelik eşya, dekoratif ürünler, stant kesimi, figür, özel kutular gibi çok sayıda ürün yapılmaktadır.

Teklif Al
Instagram