Firmanız için her şeyin en iyisini tercih ettiğinizi biliyoruz bu nedenle de bizler Denizli’ de hizmet veren Ege Arma reklam tanıtım ofisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için bulunuyoruz. Firmaların en büyük ihtiyaçları tabela ve reklam çalışmalarıdır. Tabela konusunda pek çok seçeneğiniz vardır ancak dışarıdan bir müşteri gözüyle profesyonelce bakıldığında kabartma harf seçeneğinin biraz daha ön plana çıktığını görebiliyoruz.

Firmamızın elinde bulundurmuş olduğu son teknoloji cihazlar bu konuda size başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilecek güçtedir. Örneğin 2 boyutlu çalışmalarımız bu konuda profesyonel çözümleri de beraberinde getirmiştir. Firmanızın logosunu adını ya da herhangi bir şekli sizin için ideal boyutlarda oluşturarak renklerini oluşturabiliriz. ve kabartma harfler sayesinde özellikle dış mekânlarda profesyonel bir görüntü sağlanması amaçlanmış olur ve rakiplerinizin ve hatta aynı cadde üstündeki diğer tüm firmalardan da kendinizi bir adım önde hissedersiniz.

Modern dünya artık yapılan çalışmaların yanı sıra ofis işyeri mağaza alışveriş merkezi gibi alanlarında estetiğine çok önem veriyor. Dolayısıyla işyerinize dışarıdan gelen bir müşterinin ilk gözüne çarpacak olan sizin tabelanızdır.

Üstelik bu tabelalar bazen o kadar güzel görünür ki hiç işi olmayan bir müşteriyi daha içeriye çok rahatlıkla çekebilirsiniz. Teknoloji bize bir anlamda şunu da kazandırmıştır. kabartma harf tabelalarınızın arkasına döşenebilecek ancak dışarıdan bakıldığında tasarımını hiçbir şekilde bozmayacak olan aydınlatma da sağlanabilir. Bu da size akşam ve gece saatlerinde daha farklı bir vitrin ya da görüntü elde etmenizi sağlar.

Kutu harfler hiçbir zaman paslanmaz ve krom malzemeden üretilmişlerdir. Kalitesi bu anlamda kullanılan malzeme tarafından da çok iyi yönetilmektedir. El işçiliği ön planda tutulur ve de lazer kesim sayesinde istenilen ebatlarda üretim gerçekleştirilebilir. Kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile FİLELİ KROM KUTU HARF haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten LED ışıkla aydınlatılarak firmanızın ve logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır.

Teklif Al
Instagram