Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi birçok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır. Fabrikalarda, iş merkezlerinde, holdinglerde, ofislerde, bu ve bunun gibi kurumların girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren yönlendirme tabelaları bulunmaktadır. Bu tabelaların çoğunluğu alüminyum levhalardan üretilir.
Bu tabelalarda kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Bu malzemeler alüminyum, vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilir.
Yönlendirme tabelalarının insanlara sağladığı kolaylık ile adres konusunda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinmektedir. İç mekânlarda kullanılan yönlendirme tabelaları ise insanların aradıkları konu veya yer hakkında bilgiye daha kolay ulaşmasına yardımcı olur. Bunlar daha çok plaza, iş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi büyük, birden çok işyerinin bulunduğu binalar içerisinde yaygın olarak kullanılır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan tabelalar büyük kolaylıkları beraberinde getirerek yaşanacak olumsuz durumların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Teklif Al
Instagram