Billboard bilindiği üzere araç trafiğinin ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılmış olan ve de özellikle büyükşehirlerde yaygın olarak kullanılan bir reklam türüdür. Bu reklam çalışmasının tarihi yaklaşık olarak 1990’lı yıllara kadar gider. İlk deneme sonrasında etkisinin büyük olduğu fark edildikten sonra birçok firma belediye ve siyasi partiler bu konuda çalışma yaptırmayı tercih etmişler ve hepsinin de başarılı sonuçlar alması neticesinde tüm yurt genelinde markaların ya da marka olma yolunda ilerlemek isteyenlerin kullanımına sunulmuştur.

Türkiye’ de ilk kez Ankara’ da kullanılmaya başlamış olmasına karşın hızlı bir şekilde diğer şehirlere de yayılarak Denizli’mize kadar uzlaşmıştır. Bugün Denizli’nin en işlek diye tabir edilen alanlarında ve kavşaklarında billboard reklamlarını görebilmeniz mümkündür. İlk dönemlerde billboardlar daha dayanıksız ve bakımsız mazelemelerden yapılırken bugün kullanılan malzeme ve teknoloji sayesinde bu reklam alanları kendi profesyonelliğini de kazanmışlardır. Işıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir ancak burada güzel bir tasarımla birlikte sunum yapılması halinde markanızı da bulunduğunuz şehirde profesyonel bir şekilde gösterebilir ve tanıtılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Denizli Billboard Baskı Reklam çalışmalarında amaç daha fazla insan sayısına erişebilmektir. Bunun en kolay yolu da insan toplulukları neredeyse sizin de orada mutlaka olmanızdır. Bu anlamda billboard’lar kesinlikle tercih edilmesi gereken ilan tahtalarıdır. Dijital çağımızda bu tür reklamlara büyük önem verilir ve büyük çaptaki firmaların büyük bir bölümü de buralardan kendilerine yer edinmeye çalışırlar.

Firmamız sizlere billboard baskı reklamlarında da profesyonel bir işçilik sergiler ve ister sizin kendi tasarımınız isterseniz de bizim ekiplerimize bırakmış olduğunuz çalışmalarımızla sizi hak ettiğiniz noktalara da taşıyabilir.

Billboard reklamlarında görmek istediğiniz her türlü baskıyı firmamız çok rahat bir şekilde tasarlama gücüne sahiptir. Bu nedenle de yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Billboard çalışmasında genelde afiş baskıları ya da ofset tekniği kullanılır görselin kullanılacak olan vitrine tam olarak oturması ve su bazlı bir şekilde yapıştırılması suretiyle işlem tamamlanır ancak bazı sektörlerde ise yeni makinalarımızda üç boyutlu uygulamalar gerçekleştirerek başarılı sonuçlar sağladık.

Teklif Al
Instagram