Kutu Harf Tabela Nedir?

Pleksti kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerden oluşur. Firmanızın yalnız ismi değil istenirse logonuzu da tabelanız üzerinde bulabilirsiniz. Teknolojik cihazlarla kesim işlemi yapılarak herhangi bir yanlışlığa ya da kesim hatasına asla neden olunmaz. Yalnızca dış mekanlarınızda değil isterseniz iç mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Işıklı ve ışıksız özelliğe sahiptir. Denizli Pleksi kutu harf tercih edilmesinin en büyük nedeni zarif ve de ilgi çekici olmasıdır. Özellikle de büyük alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlarda tercih edilmesinin nedeni de budur. Özelliğini günün her saatinde gösterebilir çünkü estetik bakımından da oldukça iyidir.

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabelanın yapılmaya başlamasından önce tasarım işlemi gerçekleştirilir. Bu noktada sizin de görünüşünüz alınarak kafanızda bir tasarım şekli varsa anlaşılmaya çalışılır. Yapılabilirlik doğrultusunda en iyi harf tasarımı lazerli cihazlar yardımıyla kesilerek daha öncen den belirtlenmiş olan boyutlarda uygulanır. Burada boya işlemi ise kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterilebilmektedir. Burada kullanılacak olan malzemenin kalitesi hava şartlarını da ilgilendirmektedir. Bu tespit uzman ekiplerimiz tarafından yapılacağı için sizin için en doğru olan malzeme tercih edilir. Aşağıda kutu harf tabela çeşitlerimiz de sıralanmıştır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Plexiglas Kutu
Pirinç Kutu
Alüminyum Kutu
Köpük Kutu
Dekota Kutu
Paslanmaz Krom Kutu


Denizli Pleksi Kutu Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar
İşletmenizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz bir tabela çeşididir. Açık ve kapalı alanlara monte işlemi gerçekleştirilir ve genelde de büyük boy tercih edildiği için doğrudan müşterinin ilgisini çekmeye yöneliktir. Reklam müşteri için en önemli konudur bu nedenle de yoldan geçen bir müşteriyi içeriye çekmek bir anlamda tabelanın görevidir. Firmamız bu konuda size profesyonel tasarımlar ve de montaj işlemi sunabilecek kabiliyete sahiptir. Firmanızın logosunu ve rengini en iyi şekilde temsil edebilecek özelliktedir.

Teklif Al
Instagram