Denizli Totem

Tabela üzerinden yürütülen reklamcılık faaliyetlerinde totem tabelanın yeri çok büyüktür. Reklam sektöründe de etkisiyle büyük bir önemi vardır. Açık alanlarda, yol üzerlerinde, cadde kenarlarında ve şehir merkezlerinde büyük ve gösterişli şekilde yansıtılan totem tabela çok büyük kitlelere ulaşmaktadır.

Şekil ve boyut itibariyle çok büyük olmaları nedeniyle her şekilde fark edilir ve herkesin ilgisini çeker. Çok ilgi çekmesi ve ekonomik olması nedeniyle büyük küçük tüm firmaların tercihi haline gelmiştir. Denizli totem hizmetlerimizde sizlere en kaliteli uygulamaları en uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz. Bu büyük ve gösterişli tabelaların yapımında müşterinin beklentisi ve hedefi gözetilerek dizayn gerçekleştirilir. Reklam, tanıtım, kampanya, bilgilendirme, organizasyon gibi çok sayıda farklı amaçlar için totem tabela sipariş verilmektedir. Totem tabelanın gösterişli olması kısa sürede fark edilmesini sağlar ve bakan kişilere de keyif verir. Reklamın en temel amacı müşterilerin ve ilgili kitlenin aklında yer edinmektir. Büyük ve gösterişli reklam tabelaları kişilerin aklında kısa sürede yer edinir. Olası müşterilerin bu ürüne ya da hizmete ilgili artar ve talep gösterirler.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Çok sayıda totem tabela çeşidi ve modeli vardır. İhtiyaç doğrultusunda ve beklentilere göre Denizli totem farkıyla en kaliteli ve gösterişli şekilde yapılmaktadır. Totem tabelanın grafiği ve görseli bilgisayar programıyla hazırlanır ve alüminyum plakalara geçirmek için özel olarak metal kesiciler kullanılır. Lazer metal kesiciler ile kusursuz bir kesim yapılır. Ortalama yerden yüksekliği 4 metre civarındandır ve herkesin görebileceği bir açıda olur. Totem tabelalar genel olarak ışıklı ve ışıksız olarak üretilir. Işıklı olarak tercih edildiğinde buna uygun bir elektrik düzeneği de tabelanın bulunduğu alana yapılmaktadır. Totem tabelalar geniş borular üzerine yerleştirilir ve çok büyük bir görselliğe sahiptir. Boyutları cadde kenarlarına ya da yol uzunluğuna göre ayarlanabilir. Model olarak da tek bacaklı, çift bacaklı, kompozit, profil, likit, ışıklı, ışıksız, çelik saç, vinily germe, profil bulunmaktadır.

Denizli totem tabela hizmetimizde uzman kadromuzla birlikte son teknoloji cihazlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Totem tabela işi her zaman profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Teklif Al
Instagram