Denizli Kompozit Tabela

Tabela çeşitleri içerisinde yer alam kompozit tabela alüminyum kompozit panellerden elde edilmektedir. Alüminyum kompozit panellerin kesilmesi ve derz açma yöntemiyle imal edilip oyulması ya da üzerine kutu monte edilmesiyle hizmete sunulur. İçerisine yerleştirilen ledler ile aydınlatılması sağlanır. Piyasada en çok görülen tabela çeşididir ve çok sayıda iş yeri ve firmada bu tabela görülür. Çeşitli renklerde ve ölçülerde imal edilmektedir. Denizli kompozit tabela hizmetimizde firmanın ya da işletmenin ihtiyacı doğrultusunda en uygun tabelayı müşterilerimize sunmaktayız. Diğer modellere göre kompozit tabelanın yapımı ve monte edilmesi daha kolaydır. İstenen süre içerisinde çok pratik bir şekilde en kaliteli malzemeyle sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan tüm kompozit paneller en ileri teknolojiyle imal edilmiştir.

Uygulama sona erdikten sonra modern, gösterişli ve herkes tarafından dikkat çeken bir tabela ortaya çıkar. Günümüzde teknolojisi kullanılır ve deneyimli personelle sorunsuz bir şekilde müşteriye sunulur. Bina estetik bir görüntü katmaktadır ayrıca her türlü iç ve dış yüzeylerde alüminyum kompozit panelleri kullanılabilmektedir.

Kompozit Tabelanın Faydaları

Denizli kompozit tabela hizmetlerimizi son derece dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerle sunmaktayız. Kompozit tabelanın çok yaygın olarak tercih edilmesinin en temel nedeni genel olarak uzun ömürlü olmasıdır. Geliştirilen yeni panel sistemleriyle dayanıklılığın yanında çok şık ve gösterişli tabelalar ortaya çıkarılıyor. Binaların iç ve dış yüzeylerine çok kolay yapılabilmektedir malzeme olarak da hafif olması nedeniyle diğer modellere göre daha kısa sürede yapılmaktadır. Kompozit panelleri darbelere ve kırılmaya karşı çok dayanıklıdır bunun yanında işlemesi de son derece kolaydır. Panellerin bakım ve temizliği kolaydır. Çok sayıda renk ve malzeme seçeneği olduğu için ihtiyaçlar ve beklentiler tam anlamıyla karşılanır.

Denizli kompozit tabela üretimi için 1. Sınıf malzeme kullanılmaktadır. Malzemenin kaliteli olması nedeniyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanır. Kompozit tabela titreşim emme özelliğine sahiptir ve korozyona karşı da son derece dayanıklıdır. Bu tabela çeşidi her türlü mimariye uyumludur ve rahatlıkla kullanılabilir. Beklentileriniz doğrultusunda uzman kadromuzun da görüşleriyle birlikte istenen boyutta ve yükseltide kompozit tabela üretilmektedir.


Teklif Al
Instagram